MekanForum

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8213945970145438";
/* Geniş Dikdörtgen */
google_ad_slot = "0152084016";
google_ad_width = 336;
google_ad_height = 280;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

Join the forum, it's quick and easy

MekanForum

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "ca-pub-8213945970145438";
/* Geniş Dikdörtgen */
google_ad_slot = "0152084016";
google_ad_width = 336;
google_ad_height = 280;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

MekanForum

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MekanForum

SRO Karakterler(Avrupa Karaketerleri)

LiNkİnBoY94
    LiNkİnBoY94
    Müdavim
    Müdavim

İsim İsim : -
    CinsiyetErkek
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 23/07/94
    Nerden Nerden : Ankara
    <b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 276
    Sanal Para [SP] Sanal Para [SP] : 6718
    Rep Puan Rep Puan : 1
    Seviye Seviye : SRO Karakterler(Avrupa Karaketerleri) Rate_010
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/07/08

SRO Karakterler(Avrupa Karaketerleri) Empty SRO Karakterler(Avrupa Karaketerleri)

Mesaj tarafından LiNkİnBoY94 Ptsi Eyl. 29, 2008 7:51 pm

Str charlar:

Bunlar Two-handed sword/sword shield/archer/assasian
    olarak ayrılı kesinlikle 1 tane bile int e verilmemelidir çünkü imbue(el yakması) yoktur tamamen phy atack.

Two-handed sword: Bu şu buyuk kılıçları kullanan tiplerdir bu heriflerin atack speed leri düşük olmasına rağmen phy atackları ciddi derecede büyüktür bu char kendini 40 lvl da göstermeye başlar 40 lvl da açılan skill i charın can damarıdır (+3 sos set 37 lvl str charıma 2,7k vurmustu 42 lvl bi adam) çok güzel vurur ancak kıyafet seçimi olmadığından yani armordan başka kıyafet kulanamadığı için mag defans yok denecek kadar azdır dolayısıyla intlere karşı özellikle chinese nuker lere karşı hiç sansı yoktur 60 lvl str avrupaya 52 lvl nuker 7k gömmüştü ksro da.

Sword-shield: Valla bu charın skillerini pek bilmiyorum gördüğüm kadarıyla söyliyim çok abartılı bi dmg vuran skilli yok zaten topu topu 5-7 skili var ancak kalkan skilleri müthiş dir çok fazla block veriyor ve defansı inanılmaz derecede yüksek ayrıca provoke ye benzer bi skilli var yaratık toplamada üstüne yok (8 kişilik party de olmazsa olmaz)ancak bu da armordan başka bişi giyemediği için mag def düşük.

Archer: Bu buildimizde full str dir archerın çok sağlam skilleri vardır eğer str avrupa açılcaksa archer açılmalıdır (tavsiye)çok güzel str atack ı vardır en dandik itemle bile çok sağlam vurabilir ayrıca knock-back skilleri çok avantajlıdır bu yapılandırma protector giydiği için nukerlere karşı daha avantajlıdır zaten 42 de archerda açılan bir skill (adını ve özelliklerini bilmiyorum) çok müthiş vuruyor yani 47 lvl adamın elinde +0 crosbow la white spider a 10k crit vurduğunu gördüm bu skill ile tabi dediğim gibi protector dan başka opsiyon yok mecburen mag def biraz daha düşük ama tam bir anti-int karakteri.

Assasin: Ben pek ahım şahım bi skillini görmedim bi tek stealth i var ama de-stealth pot ları potçularda satıldığı için bununda pek bi esprisi yok bu yapılandırmanın skilleri hakkında pek bi bilgim yok ama etrafta pek assasin ile oynayanı da görmedim sanırım çok iyi de değil seçim gene protector(mecburen) ve str oldugu için mag def düşük

Şimdi int olan yapılandırmalara geçiyoruz
    Bu yapılandırmalar warlock/wizard/cleric/bard

Warlock: Warlock charla çok yüksek lvl lara kasmadım ama 90 lvl warlock un job-war da ne kadar işlevi olduğunu sizinle paylaşıcam
    Öncelikle bu cahrımız garmentdan başka kıyafet giyemiyor int olması mecburi. Hybrid olması çok önemli, kalkanımız olduğu icin def dan birazcık yırtıyoruz ama hem intiz hem garment kalkan bize ne kadar yardım edebilirki? Warlocklar mag atackları poison şeklindedir direk vurusları yok denecek kadar azdır ama 1 player'ı 2 sn de 10 ayrı status e sokabilir çok sağlam poison dmgleri var ama Çok zahmetli bi char.

Wizard: Herkesin merak ettiği charlardan biri int yapılandırmalı bir chardır wizard skilleri gerçekten müthiş dmg ler vermektedir 4 lvl da sizin ömrünüz boyunca kullanacağınız 4 skilli açılır bu skiller gercekten çok saglam vurmaktadır fire nukesi %366 dmg verebilmektedir ayrıca wizardların weaponları da mag atackları chinese sos weaponlardan yüksektir ancak seçim garment oldugu için phy defans yoktan bile azdır yani kendi lvlinde bi giantı bile kesemeyebiliyor 2-3 yaratık dalınca hemen yatıyor bu yüzden wizardı hybrid olarak tavsiye ediyorum ayrıca wizard'ta açılan alan skilleri (20 lvlda ) 8 kişilik partyde çok işe yaramakta ve çok sağlam vurmakta ancak pvp de çok etkili olduğunu düşünmüyorum özellikle chinese charlara karşı hiç şansı yok.

Cleric: Bu char avrupanın can damarı cleric gerçekten her yönden müthiş bir char böyle bi charla party ve lvl kasma sorunu yoktur kaç lvl olursanız olun size ihtiyaçları vardır clerici'n çok sağlam buffları vardır 5 dk boyunca str ve int buffu 5 dk boyunca phy defans ve acil kurtarma 1dk boyunca 300phy 500mag gibi müthiş bufflar verebilmekte party heal ve ress ile cleric vazgeçilmez bi char oluyor ayrıca kalkan ve protector/garment opsiyonu ile phy ve mag defansla tam bi denge oluşmaktadır 40 lvl da clericde açılan skil cleric in can damarıdır avrupalılarda ezik diyemeyeceiğimz tek char budur malesef.

Bard: Doğrusu bard partyde olsada olur olmasada olur gibi bişi ama olunca cok avantajlı oluyor bu charımızda eline harp almakta int olup garment giyme gibi bi zorunluluğu olmakta phy def düşük ancak çok sağlam buffları bulunmakta party mp recovery(partydekilerin manası ve hp si çok hızlı dolmakta böylece pot ihtiyacı yada ölme gibi riskleri minimuma indirme) özellikleri vardır ayrıca party e hızlı koşma verebilir ve bu skilin LV1 i %20 olup her artırışta %10 artar yani bu skili fullediğinizde party e % 100 koşma hızı verebiliyorsunuz.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 12:49 pm